Diş taşına son … Doğal Çözüm…

Bu yazımızda yine doğal yollarla kendimizi bakımlı ve güzel hale getirmek için pratik ve doğal tarifler vermeye devam ediyorum..

doğal, sağlık, diş taşı, diş taşına son, Diş taşından kurtulun, Doğal yolla diş taşına son,
Diş taşına son diş taşına doğal çözüm

Bu gün ki konumuz diş taşları gülüşümüzü etkileyen sağlığımızı bozan ve bizi rahatsız eden bu görüntüden nasıl kurtulacağımızdan ve bembeyaz dişlere tekrar nasıl sahip olacağımızdan bahsedeceğim.

Haydi başlayalım ihtiyacımız olan malzemeler çok basit. Su ve ceviz kabuğu 🙂 2 su bardağı suyumuzu tencereye boşaltıyoruz ve ceviz kabuklarını içine boşaltıp kaynamaya bırakıyoruz. Suyumuz kaynadıktan sonra ceviz kabuklarını süzerek suyu bir kaba dolduruyoruz. 1 hafta boyunca bu su ile dişlerimizi fırçalamamız gerekiyor. sonrasında durum resimlerde görüldüğü gibi temiz ve diş taşından kurtulmuş dişler.
doğal, sağlık, diş taşı, diş taşına son, Diş taşından kurtulun, Doğal yolla diş taşına son,
Diş taşına son diş taşına doğal çözüm
 Dikkat etmemiz gereken şey ise daha formulun daha etkili olması için dişlerimizi önce kullandığınız diş macunu ile fırçalayın, fırçalama işi bittikten sonra ağzınızı çalkalayın ve ceviz kabuğu suyu ile tekrar fırçalayın.
Diş taşlarından kurtulmuş olacaksınız. fakat bu yöntemi 1 haftadan fazla kullanmayın. 3-4 ayda bir dişler taşlanır. bundan kurtulmak içinde bu tarifi kullanabilirsiniz.
Bunu paylaşmak istermisin.


Yazımızı beğendiyseniz Emoji ile tepki verebilirsiniz.
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Bir Cevap Yazın