Örümcek yüz germe ile gençleşin.

Örümcek yüz germe ile gençleşin.

Çalışma hayatı gerçekten çok zor ve rekabetli hele  ki biz kadınlar için bir kat daha zor, Artık ne kadar iyi çalıştığınız ne kadar iyi işler başardığınızın yanında birde nasıl göründüğünüz de çok önemli. Bu yüzden estetik merkezlerine olan talep artmış durumda büyük şirketler yaptığınız işlerin kalitesinin yanında ne kadar iyi göründüğünüze de önem veriyor,

 

Hal böyleyken kendimize bakmak ihtiyaçtan öte zorunluluk olmaya başladı. Daha önceleri sadece ünlü sanatçılarda görebileceğimiz estetik operasyonları kendine önem veren ve daha güzel görünmek isteyen bayan erkek herkeste görebilir hale geldik. Bu yazımda size bu estetik yöntemlerden birinden bahsetmek istiyorum, Son zamanların en popüler tekniklerinden biri olan ve ismi ‘örümcek ağı’ olarak bilinen ameliyatsız bir yöntem. Örümcek ağı estetik operasyonunun bir anda popüler hale gelmesindeki en önemli etkenlerden birisi yarım saat içerisinde operasyonun ameliyatsiz bir şekilde gerçekleşmesi hatta bu yöntem o kadar iyi ki 45 dakika sonra hayatınıza kaldığınız yerden makyajınızı bile yaparak devam edebiliyorsunuz.

SADECE YARIM SAAT
bakım, Cilt bakımı, kadın, örümcek yüz germe, sağlık, sağlıklı yaşam, yüz germe,
‘Örümcek Ağı‘ estetik operasyonunun geliştiren kişi Op. Dr. Bülent Cihantimur. isim ve patent hakkına sahip olan Cihantimur, bu tekniği 2011 yılından bu yana Estetik International kliniklerinde uyguluyor. Bu teknik kısa sürede çok kullanılan ve tercih edilen bir yöntem oldu sebebi ise ‘örümcek ağı’ tekniğini uygulatan insanların çok memnun kalmaları ve iyi yorumlarıydı. Tekniğin en can alıcı noktası yukarıda da bahsettiğim gibi ‘örümcek ağı’ nı uygulattırdıktan sonra yarım saat yada en fazla bir saat içinde klinikten çıkıp makyajınızı yapıp hayatınıza hiç durmadan devam edebiliyor olmanız, Yaşadığımız hayatta insanlar için en önemli şey zaman iken ve bu teknik bizi günler süren cerahi izlerden kurtarmışken neden popüler olmasın ki. Şahsen teknik ile ilgili bilgi toplarken ben bile yaptırmak istedim. İnsanlar bu yoğun iş temposunda kendilerine zaman ayıramamaktan şikayetçiyken neden günlerce izleri süren bir operasyonu tercih etsinler ki. Şöyle düşünün kırışıklardan kurtulmak için bir krem alıyorsunuz her gün 45 dakika yüzünüzde kalması gerekiyor ve etkilerini görebilmek için haftalarca uygulamanız gerekiyor buda boşa geçen saatleriniz hatta günleriniz demek oluyor. Bu kadar eziyetten sizi kurtarıp yarım saat içerisinde hayatınıza kaldığınız yerden daha güzel görünerek devam etmek varken kim ister ki uzun uzun operasyonları. Örümcek Ağı’nın en göze çarpan ve tercih sebebi olmasının ameliyatsız olması ve kısa sürede uygulanıyor olmasını zaten belirmiştim. Şimdi biraz teknikten bahsedelim. İşlem başlamadan önce yüzünüze anestezik krem sürülerek yüzün uyuşması sağlanıyor. Yüzünüz uyuştuktan sonra ise polidiaksanon ipler ile (Bu ipler zaten ameliyatlarda uzun zamandır kullanılıyor.) Cildinizin altı örümcek ağı gibi örülerek gerginleştiriliyor, Örümcek ağı ismide burdan geliyor.

UYGUN FİYAT

Bu operasyonun maliyeti size şukadar diyemeyiz çünkü maliyeti etkileyen faktörler var örneğin yüzünüzün ne kadar yığrandığı ve ağ örülürken kullanılan ip gibi, Ama yinede bir fiyat aralığı vermek gerekirse ameliyatsız bu operasyounun 2 bin ila 6 bin tl arasında tuttuğu söyleniyor. Örümcek ağının yüzünüzdeki etkisi 2 yıl kadar sürüyor aslına bakarsanız 2 yıl süren bir güzellik için üstelik ameliyatsız ve acısız olmasınıda hesaba katarsak bence çok uygun fiyatlı. Düşünsenize 2 yıl içinde cilt bakım kremlerine ve yüz gerdirme kremlerine harcadığımız para hemen hemen bu kadar tutar zaten.

bakım, Cilt bakımı, kadın, örümcek yüz germe, sağlık, sağlıklı yaşam, yüz germe, SİZDE YAPTIRABİLİRSİNİZ.

Operasyonun altında yatan ayrıntı şöyle aslında azalan kolajenin yerine cildinizin tekrar kolajen üretmesi için teşvik ediliyor. İşlem yaklaşık 30 yaşındaki bir kadına 100 ip kullanılırken yaş ilerledikçe ip sayısıda artıyor. tabi buda maliyeti arttırıyor. yani çok gecikmeden yaptırmakta fayda var, İş hayatında özel hayatımızda her zaman kaliteli bir yaşam sürebilmek için kendine bakması ve bakımlı olması gereken biz kadınlar için gerçekten güzel bir yöntem.Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hanımlar.

Bunu paylaşmak istermisin.


Yazımızı beğendiyseniz Emoji ile tepki verebilirsiniz.
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Bir Cevap Yazın