Streç film ile zayıflama..

Streç film ile zayıflama..

 Evet hanımlar bu yazımızda başlığımızdan da anlaşıldığı gibi streç film kullanarak zayıflama ile ilgili bilgiler paylaşacağım.

zayıflama, streç film, kadın, diyet, doğal, yolla, zayıflama, göbek eritme, Öncelikle bu yöntem sadece göbek bölgesi için değil bölgesel olarak zayıflamak istediğiniz her yerde kullanılabilir. İster göbek, ister kalça, ister baldır kısacası nereye isterseniz uygulayabilirsiniz.

Henüz kendim denemedim ama bi çok yerde deneyip memnun kalanların yorumlarını okudum, Şimdi gelelim neler yapmamız gerektiğine, Öncelikle yine bu doğal tarifimizde streç filmi sarmadan önce kullanmamız gereken bazı malzemeler var.

zayıflama, streç film, kadın, diyet, doğal, yolla, zayıflama, göbek eritme, Aşağıdaki malzemeleri ;
E vitamini yağı (eczanelerde bulabilirsiniz)
Deniz tuzu
Taze çekilmiş Türk kahvesi
Kakao yağı
Bir kap içerisinde karıştırıyoruz krem kıvamında birşey oluyor. Bu karışımı zayıflatmak ve forma sokmak istediğimiz bölgeye uyguluyoruz. Ve üzerini resimdeki gibi streç film ile sarıyoruz, ve üzerine normal kıyafetlerimizi giyerek ev içerisindeki faaliyetlerimizi 🙂 ev işlerimizi yapmaya başlıyoruz, 2 saat kadar üzerimizde kalıyor karışım ve streç film, Uyguladığınız bölgede oldukça yoğun bir terleme olacaktır. Bu terleme vücudunuzun su ile birlikte ödemi attığı anlamına gelir.

Haliyle vücudunuz aşırı su kaybedeceği için su takviyesi yapmayı unutmayın, Benim tavsiyem streç filmi uyguladığınız 2 saat içerisinde yarım saatte bir su tüketmeniz. Böylece vücudunuz ani su kaybı yaşamamış olacaktır. Sonuçta zayıflamak için sağlığımızdan olmak istemeyiz.

2 saatin sonunda streç filmi söküp vücudunuzu kuruladıktan sonra nemlendirici krem sürerek bölgeyi besleyebilir, bu sayede zayıflarken aynı zamanda da yumuşak bir cilde sahip olmuş olursunuz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere hoşçakalın.

Bunu paylaşmak istermisin.


Yazımızı beğendiyseniz Emoji ile tepki verebilirsiniz.
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Bir Cevap Yazın